MSR Pocket Rocket 2 גזייה – סקירה

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

אחת הגזיות המצוינות שקיימות בשוק. היא לא רק קטנה, מרשימה וקלת משקל – 73 גרם בערך, שזה נחשב קל מאוד מבחינתי – היא גם קלה לשימוש (לא צריך אפילו להסתכל פעם אחת על ההוראות ), הרתחת המים היא כל כך מהירה, ברמה שאתם צריכים שהאוכל שלכם יהיה מוכן לבישול כבר שאתם מדליקים את הגזייה. MSR היא יצרנית ציוד מכובדת, שמוכרת את הגזייה במחיר הגיוני מאוד עבור איכות נהדרת.

יתרונות

  • פשוט לשימוש
  • קל משקל
  • זמן רתיחה מהיר מאוד
  • לא יקר
  • עמיד

חסרונות

  • לפעמים לא יציב

יציבות

כמו ברוב הגזיות, פשוט צריך להבריג את הגזייה לתוך המיכל, ואז לשים את המכל בתוך העפר כדי לאזן אותו ברמה הנכונה.

לדגם זה יש יכולת תמיכה בסיר יותר מאשר הדגם המקורי, שמספק בסיס בישול נחמד. פלוס הגובה הכולל הוא קצר למדי, כך שאתה לא מקבל מצב של גזייה גבוהה מידי ומסורבלת.

עם זאת, זו גזייה קטנה. אל תנסו לבשל חביתה על מחבת 12 אינץ 'ולאחר מכן לטעון שהיא "לא יציבה לחלוטין".

יכולת בישול

הגזייה מספקת לך את היכולת לבשל אוכל, יכולת שימושית אם אתם רוצים לעשות יותר מאשר רק להרתיח מים על בטיולים שלכם. את גובה הלהבה קל לווסת באמצעות חוט שנמצא על הגזייה.

ניתן לבשל מגוון סוגים של אוכל על הגזייה, יש לחזור ולציין שהגזייה היא יחסית קטנה ולכן צריך להשתמש במחבת או סיר קטנים על מנת לשמור על יציבות בזמן הבישול. 

קלות ההתקנה

מאוד קלה להתקנה שאפילו אין יותר מידי מה להגיד. צריך לפתוח את הזרועות של הגזייה, להבריג למיכל הגז, להדליק, להפוך את השסתום לגובה הלהבה הרצוי ולהתחיל להרתיח. 

זה מה שרוב המשתמשים של הגזייה תמיד מציינים, את הקלות השימוש שלה וההתקנה שלה. כשאתם יוצאים לטיול עם גזייה כזאת או אחת מהסוג הזה, אתם יודעים שאתם לא צריכים בכלל לדאוג לעניין הגזייה והאם היא תתפקד או האם יהיה קשה להרכיב אותה לשימוש. הכל פשוט בצורה מדהימה. 

זמן רתיחה 

יצא לי לבדוק את זמן הרתיחה. ליטר מים בסיר עם מכסה מבושל ב 2:48 דקות, שזה בערך 10 שניות מהר יותר מזמן ברתיחה שטענו MSR. לא היתה רוח, הבדיקה נעשתה בגובה פני הים, המכסה היה כל הזמן, והלהבה הייתה גבוהה. אם התנאים שלכם שונים, זמן הרתיחה יהיה קצת יותר איטי.

יצא לי להרתיח בשטח בתנאים שונים, שתי כוסות מים ב- 3.5 דקות וזה זמן די רגיל מאוד עבור גזייה בגודל וסוג זה. 

בעיות קטנות

אני אוהב את הגזייה הזו מאוד – היא פונקציונלית, קלה וקטנה. עם זאת, יש שתי בעיות שחשוב שאציין.

הדבר הראשון – אין לגזייה הצתה מסוג "Piezo". זהו כפתור הדלקה עצמית שקיים אצל כמה גזיות.זה לא סיבה לוותר על שימוש או קנייה של המוצר אבל זה חשוב לציין את זה. הכפתור עושה את החיים הרבה יותר קלים וחוסך את הזמן במציאת גפרור או בהמתנה לכך שהרוח עלולה לכבות לכם כמה גפררורים לפני שאתם מצליחים להדליק את הגזייה.

הדבר השני – למרות שיש תוספת חדשה לאורך התנור שמטרתה להקטין את סיכויי הרוח להיות בעיה בהדלקת הגזייה, הגזייה שלי נכבתה בפעם הראשונה שהשתמשתי בה. יכול להיות להיות שזה צירוף מקרים אבל היה חשוב לציין זאת.

ערך ביחס למחיר

במחיר של 45$ סך הכל, אין ספק שזו אחת הגזיות הכי משתלמות שיש כאשר שאר הגזיות באותה רמה מגיעות למחירים של 60$ ומעלה בקלות. אז אין ספק שאני ממליץ עליה, במיוחד ביחס לערך שהיא מספקת.

סיכום

אחת הגזיות המצוינות שקיימות בשוק. היא לא רק קטנה, מרשימה וקלת משקל - 73 גרם בערך, שזה נחשב קל מאוד מבחינתי - היא גם קלה לשימוש (לא צריך אפילו להסתכל פעם אחת על ההוראות ), הרתחת המים היא כל כך מהירה, ברמה שאתם צריכים שהאוכל שלכם יהיה מוכן לבישול כבר שאתם מדליקים את הגזייה. MSR היא יצרנית ציוד מכובדת, שמוכרת את הגזייה במחיר הגיוני מאוד עבור איכות נהדרת. יתרונות פשוט לשימוש קל משקל זמן רתיחה מהיר מאוד לא יקר עמיד חסרונות לפעמים לא יציב לבדיקת מחיר https://youtu.be/mmqwcAnE6Ng יציבות כמו ברוב הגזיות, פשוט צריך להבריג את הגזייה לתוך המיכל, ואז לשים…
MSR Pocket Rocket 2 היא גזייה אמינה, חזקה, קומפקטית להפליא שנכנסת ישר לתרמיל שלכם ללא בעיות. מבשלת ברמה גבוהה מאוד, ויש לה מעמד לסירים מצוין שקל לקפל אותו. הגזייה תתאים כמעט לכל מקום שאילו תלכו ותיכנס בדיוק בתרמיל שלכם, תהייה שם תמיד בשביל לחמם את הארוחות או את מים בקלות.

MSR Pocket Rocket 2 סקירה

יציבות
יכולת בישול
קלות ההתקנה
זמן הרתחה

MSR Pocket Rocket 2 היא גזייה אמינה, חזקה, קומפקטית להפליא שנכנסת ישר לתרמיל שלכם ללא בעיות. מבשלת ברמה גבוהה מאוד, ויש לה מעמד לסירים מצוין שקל לקפל אותו. הגזייה תתאים כמעט לכל מקום שאילו תלכו ותיכנס בדיוק בתרמיל שלכם, תהייה שם תמיד בשביל לחמם את הארוחות או את מים בקלות.

לקנייה

לא הצלחתם להחליט מה להזמין?
צריכים עזרה בהתלבטות?

שאלו בקבוצה ונשמח לעזור! 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×