Klymit Static V2 מזרן שטח – סקירה

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

בתור מטייל ותרמילאי, אני כל הזמן בודק ומתעדכן בציוד הקל ביותר, ואני מתרגש להוסיף את ה Klymit  V2  לרשימת הציוד הבסיסית שלי!
הקליימיט עונה על כל הדרישות: נוחות, משקל, וקלות לשימוש באופן מפליא. בזמן שאני רק התחלתי להשתמש במזרן הזה, אני כבר מרגיש בטוח כי זהו אחד המזרנים הקלים והטובים ביותר לתרמילאים עבור הכסף שלכם.
ה V2  בקושי שוקל קילו, אך מציע נוחות בזכות צורת הV האולטימטיבית שלו

יתרונות

  • זול יחסית
  • עמיד
  • נוח מאוד
  • מארז מצוין

חסרונות

  • קצת קצר
  • אין אפשרות לבחור גודל

נוחות

מזרן זה מקבל ציון מעל הממוצע מבחינת הנוחות. זהו אחד המזרנים הרחבים ביותר שקיימים בשוק, במיוחד באזור הרגליים. פד זה הוא ב3 אינץ' יותר רחב אפילו מפדים אשר קיבלו ציון גבוה יותר ממנו. צורת ה – וי של המזרן תורמת רמות לנוחות המזרן, ושמה אותו בציון גבוה בהרבה יותר מבחינת נוחות לעומת מזרנים שלהם ציון נמוך יותר ממנו, כך אומרים רבים מן האנשים אשר התנסו עם מזרן זה.
ה"מסילות" על המזרן מונעות מאדם להתגלגל מחוץ למזרן באמצע הלילה. ה"מסילות" בשילוב עם הרוחב הגדול, מצוינות עבור אדם אשר זז הרבה במהלך הלילה.
המודל עצמו אינו ארוך כל כך, לכן כל אדם שגובהו 1.82 ומעלה יתקשה מאוד לישון במזרן זה.

משקל וגודל מארז

זהו אחד המזרנים הכי קלים (מבחינת משקל) שעליו משלמים סכום נמוך כזה. המזרנים אשר מדורגים גבוהה ממנו עם כמעט אותו משקל עולים כמעט כפליים ויותר ממנו.
במשקל של חצי קילו, מזרן זה הוא בקצת יותר כבד ממתחריו. יש לזכור אבל שמזרן זה הוא רחב יותר מהרבה מאוד מזרנים מאותה המשפחה.

חום

מזרן זה אינו מתאים לאקלים חורפי יותר מידי, החמימות שלו היא לא רבה ויהיה מאוד קשה להשתמש בו בתנאי חורף קלים ובטח שגם קשים. בגלל החמימות המועטה שלו הוא יורד מבחינת הציון הכולל. מזרן זה מצוין מבחינת חמימות לתנאים קייצים יותר ולינה בלילות בעונת הקיץ. ישנם הרבה אנשים שישאלו מדוע יש לקחת מזרן שאינו יעיל מבחינת חום\חמימות, התשובה היא פשוטה, פקטור החום הוא לא תמיד הפקטור החשוב יותר בטיול או קמפינג.

קלות הניפוח

בעוד הפיה היא מהסוג הישן ולא האהובה עלינו, היא עובדת. רוב המזרנים התפתחו בכל כך הרבה דרכים שניתן לנפח אותן בקלות רבה יותר מבעבר. הפיה של מזרן זה היא בעייתית במקצת בשימושים הראשונים במזרן ואתה עלול להיאבק הרבה כדי למנוע דליפה של אוויר בעת הניפוח. ברגע שתבין איך לנפח את המזרן ללא בעיות, זה ייקח קצת מאוד זמן, טוב כמו כל מזרן אחר.

עמידות

זהו מזרן עמיד יחסית. ובכן, החומר העוטף את המזרן הוא עמיד במיוחד, בנוגע לחומר שממנו עשוי השסתום, פחות. החיבור של השסתום עם המזרן נראה דקיק למדי. החומר שממנו עשוי המזרן עצמו עוזר ל"חיסכון" במשקל, בגללו בעצם המשקל הקל של המוצר עצמו. יש לציין שאף מזרן לא חסין מפני פופינג (חור אשר יגרום ליציאה של אוויר).

סיכום

בתור מטייל ותרמילאי, אני כל הזמן בודק ומתעדכן בציוד הקל ביותר, ואני מתרגש להוסיף את ה Klymit  V2  לרשימת הציוד הבסיסית שלי! הקליימיט עונה על כל הדרישות: נוחות, משקל, וקלות לשימוש באופן מפליא. בזמן שאני רק התחלתי להשתמש במזרן הזה, אני כבר מרגיש בטוח כי זהו אחד המזרנים הקלים והטובים ביותר לתרמילאים עבור הכסף שלכם. ה V2  בקושי שוקל קילו, אך מציע נוחות בזכות צורת הV האולטימטיבית שלו יתרונות זול יחסית עמיד נוח מאוד מארז מצוין חסרונות קצת קצר אין אפשרות לבחור גודל לבדיקת מחיר https://www.youtube.com/watch?v=T0s-qT8ZyP4 נוחות מזרן זה מקבל ציון מעל הממוצע מבחינת הנוחות. זהו אחד המזרנים הרחבים ביותר שקיימים…
זהו מזרן השטח האידיאלי עבור כל מי שתהקציב הוא פקטור חשוב עבורו. אנו ממליצים להשתמש בפד במזג אוויר חם, חמים מאשר מזג אוויר חורפי או קר, מכיוון שהפד נוח מאוד אך אינו מחמם במיוחד.אם אתה רוצה לנסוע, לטייל ולחסוך כסף, זה המזרן בשבילך.

Klymit Static V2

נוחות
משקל וגודל אריזה
חום
קלות הניפוח
יציבות

ציון סופי

זהו מזרן השטח האידיאלי עבור כל מי שתהקציב הוא פקטור חשוב עבורו. אנו ממליצים להשתמש בפד במזג אוויר חם, חמים מאשר מזג אוויר חורפי או קר, מכיוון שהפד נוח מאוד אך אינו מחמם במיוחד.אם אתה רוצה לנסוע, לטייל ולחסוך כסף, זה המזרן בשבילך.

לקנייה

לא הצלחתם להחליט מה להזמין?
צריכים עזרה בהתלבטות?

שאלו בקבוצה ונשמח לעזור! 

כתיבת תגובה

הנצפים ביותר

מזרני השטח הטובים והמומלצים ביותר (2020)

שינה טובה בלילה בזמן טיול הייתה בעבר דבר לא מובן מאליו, אבל מזרני השטח של ימינו השתפרו בהרבה לעומת הקודמים שלהם. הנוחות טובה מאי פעם …

לקריאה ←

נעלי ההרים הטובות והמומלצות ביותר (2020)

נעלי טיולים קריטיות לנוחות ולביצועים שלכם במהלך הליכה/ריצה בשביל, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לקחת דגם נוקשה ולא יציב שיכביד עליכם. כיום המגמה היא …

לקריאה ←

5 הליינרים הטובים והמומלצים ביותר לטיולים לשנת 2020

הרבה מטיילים רוצים להוסיף חום לשק השינה שלהם, במיוחד כשהם מטיילים בחו"ל במזג אוויר קר עם שק שינה שמתאים לארץ. במקום להוציא עוד כמה מאות שקלים …

לקריאה ←