Columbia Silver Ridge חולצת טיולים – סקירה

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

כשחיפשתי חולצה לטיולים, חיפשתי משהו שיתאים למזג אוויר חם ולח בעיקר, אבל גם שיתאים לטיולים קרים יותר בחו"ל.
יש כאלה שאין להם בעיה ללכת עם חולצות קצרות, אבל בתור אחד שנשרף גם ביום מעונן, לא התפרשתי וחיפשתי משהו עם שרוול ארוך.
בסופו של דבר קניתי את הSilver Ridge של קולומביה והייתי חייב להמליץ לכם עליה!

לחולצה הזאת יש המון תכונות.
כיום כל החולצות נבנות על בסיס תכונות – ייבוש מהיר, נגד חרקים, הגנה מהשמש. אז בואו נתייחס רגע לתכונות שיש לSilver Ridge.

יתרונות

  • מגנה מהשמש
  • מאווררת
  • מכופתרת
  • עמידה במיוחד
  • מנדפת זיעה
  • מדהימה ביחס למחיר

חסרונות

  • מנדפת זיעה ברמה סבירה
  • מתייבשת במהירות רגילה לחולצת טיולים
  • במזג אוויר קר מאוד, עדיף חולצה צמודה מתחת למעיל ולא רופפת

נוחות 

הColumbia Silver Ridge עשוי מחומר דק יחסית, אבל עדיין מספיק עבה כדי להגן משמש ושיספק עמידות לאורך זמן.
בנוסף, הוא גם קצת נמתח. הצורה האידיאלית שהחולצה יושבת היא-כשהיא רופפת, זאת אומרת לא צמודה עליכם וככה נושמת בצורה הכי טובה. לחולצה שני כיסים מקדימה שאפשר להכניס בתוכם גם פלאפון גדול, אבל אני האמת לא משתמש בהם כמעט, אלא אם כן אני מטייל לבד ורוצה לשמוע מוזיקה..

הגנה מהשמש

לחולצה יש UPF 40, כאשר הUPF המקסימלי הוא 50. לרוב חולצות טיולים רציניות מגיעות עם מדד UPF כלשהו, וחשוב לשים לב שהוא גבוה כמו פה. בסופו של דבר, עדיף לצאת לטייל בראש שקט במיוחד בימים שהשמש קופחת מאשר כל כמה שעות לשים עוד ועוד קרם הגנה.
בנוסף, יש הגנה מהשמש בעזרת הצווארון אם תעלו אותו, כמו כל צווארון הוא ישאר למעלה ויספק הגנה על העורף שלכם.

אוורור 

התכונה שאני הכי אוהב בחולצה היא יכולת האוורור שלה. לא רק שיש כפתורים מקדימה, ואפשר לפתוח אותם ולאוורר את כל הפלג גוף עליון, יש גם שלושה פתחי אוורור בכל צד באזור הבית שחי. חוץ מזה, כמובן אפשר ללכת עם שרוולים מקופלים.

כפתורים 

יש הרבה שלא אוהבים כפתורים, וקשה לי קצת להבין למה. אבל אם תסתכלו על חברה שמטיילים המון לרוב הם ילכו עם חולה מכופתרת. ויש לזה סיבה טובה. זה פשוט הרבה יותר נוח ויעיל מריץ'רץ' או חולצה שסגורה לגמרי. חוץ מזה שזה גם נראה יותר טוב (אבל זה כבר עניין של טעם אישי)

חומר

החולצה עם מחומר סינטטי וקולומביה הוסיפו לה חומר נוגד-ריח. אחרי כמה ימים של טיולים שלרוב עם חולצה רגילה הריח פשוט מחמיר מיום ליום, המצב היה טוב וזה רק בזכות זה.

משקל

משקל הוא 200 גרם. אז כן, יש חולצות קלות יותר, אבל מבחינתי משקל הוא לא באמת פקטור כשאני קונה חולצה, אלא אם כן הוא גבוה בצורה קיצונית. כל עוד החולצה עונה על כל הדרישות הכל טוב.

עמידות

החולצה הזאת סופר עמידה. אם מישהו היה נופל לבור וכל מה שהיה מפריד בינינו זה אורך החולצה, לא הייתי מהסס להושיט לו אותה כדי למשוך אותו למעלה. אז מבחינת עמידות אין ספק שהיא עומדת בדרישות.

נידוף זיעה

הנידוף היא לא התכונה הכי טובה של החולצה. יש חולצות מחומרים יותר קלים, יותר עדינים שינדפו את הזיעה שלכם טוב יותר. החומר של הSilver Ridge הוא די קשיח. אבל האמת לא הייתי משנה את החומר של החולצה גם אם יכלתי.

ייבוש

מהירות הייבוש של החולצה היא האמת לא הכי גבוהה שיש כיום בשוק. הייתי אומר ממוצעת +. אבל חשוב לזכור שהחולצה גם לא באמת תהיה רטובה, אז זה גם לא אמור להפריע יותר מדי 

מראה

זאת אולי לא חולצה ללכת איתה לפגישת עסקים, אבל היא כן בסך הכל נראית די טוב ואלגנטית במיוחד יחסית לחולצת טיולים. החולצה נותנת מראה של מכופתרת איכותית פשוט בלי המשבצות.
יש גם את האופציה המשובצת למי שרוצה. קצת יותר יקר אבל האמת נראית יותר טוב.. שזה נחמד לטיולים ארוכים בחו"ל שתהיה לכם חולצה גם ליום יום.

מחיר

המחיר הוא בערך 40$. אני קניתי אותה באזור ה60$ ואני עדיין מאוד מבסוט ממה שהיא נתנה לי ביחס למחיר שלה. אין ספק שזאת אחת החולצות היותר טובות שיש לטיולים, אז גם אם היא הייתה עולה יותר הייתי קונה. 
בכל מקרה, בסביבות ה150 שקל לחולצה שנותנת כל כך הרבה בתמורה? אין ספק שזה משתלם.

שימוש במזג אוויר קר

אמנם היא כן חולצה ארוכה, שנסגרת, אבל בסופו של דבר היא גם חולצה משוחררת ולא צמודה לגוף. אם אתם מתכננים לטייל במקומות שדורשים מעיל למשל גם לכל אורך ההליכה, אולי כדאי שתטיילו עם חולצה שהיא צמודה לגוף ולפי הטמפ' אולי גם משהו תרמי. 
בכל מצב אחר, כשאין משהו מעל החולצה, זאת אומרת בסביבות ה7 + מעלות, זאת תהיה החולצה בשבילכם. כאן השרוולים הארוכים עוזרים לא רק מבחינת הגנה מהשמש אלא גם מבחינת מזג אוויר קר יחסית.

לסיכום

כשחיפשתי חולצה לטיולים, חיפשתי משהו שיתאים למזג אוויר חם ולח בעיקר, אבל גם שיתאים לטיולים קרים יותר בחו"ל. יש כאלה שאין להם בעיה ללכת עם חולצות קצרות, אבל בתור אחד שנשרף גם ביום מעונן, לא התפרשתי וחיפשתי משהו עם שרוול ארוך. בסופו של דבר קניתי את הSilver Ridge של קולומביה והייתי חייב להמליץ לכם עליה! לחולצה הזאת יש המון תכונות. כיום כל החולצות נבנות על בסיס תכונות - ייבוש מהיר, נגד חרקים, הגנה מהשמש. אז בואו נתייחס רגע לתכונות שיש לSilver Ridge. יתרונות מגנה מהשמש מאווררת מכופתרת עמידה במיוחד מנדפת זיעה מדהימה ביחס למחיר חסרונות מנדפת זיעה ברמה סבירה מתייבשת…
אם יכולתי לטייל עם חולצה אחת, כנראה הייתי בוחר בSilver Ridge. מאווררת, נוחה ומגנה מהשמש. למרות שיש לה כמה חסרונות אין ספק שהיא המועדפת עלי כיום.

Columbia Silver Ridge

עמידות
אוורור
ייבוש
הגנה מהשמש
מחיר

ציון סופי

אם יכולתי לטייל עם חולצה אחת, כנראה הייתי בוחר בSilver Ridge. מאווררת, נוחה ומגנה מהשמש. למרות שיש לה כמה חסרונות אין ספק שהיא המועדפת עלי כיום.

לקנייה

לא הצלחתם להחליט מה להזמין?
צריכים עזרה בהתלבטות?

שאלו בקבוצה ונשמח לעזור! 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×