גילוי נאות

 

למה להזמין דרך הלינקים שבאתר ולא פשוט לקנות בארץ?

כמו שבטח שמתם לב רוב הלינקים לקנייה של מוצרים הם לאתרים בחו"ל שדורשים משלוח. חשוב שתבינו – חלק מהרעיון שעומד בבסיסו של GearAdvisor הוא לקנות ציוד איכותי במחירים טובים. 
לכן המוצרים באתר ב99% מהמקרים זולים מהמחירים בארץ לפעמים גם ב500 ו600 שקלים! אנחנו לא רואים סיבה לשלם 1100 שקלים על תיק טיולים כשאפשר להזמין עד הבית ב600 ש"ח.

ואיך זה עוזר לאתר?

לכל המוצרים באתר יש לינק לרכישה, לרוב מאמזון. הסיבה לכך נורא פשוטה. תחזוק ותפעול של האתר עולה כסף. כסף שמושקע בשרת, בכתובת ובכל המערכת בכלל. את הכסף שאנחנו משקיעים באתר אנחנו מחזירים בעזרת פרסום הלינקים לרכישת מוצרים. 
מה זה אומר? כל פעם שאתם קונים מוצר כלשהו דרך האתר שלנו, אנחנו מקבלים עמלה קטנה מהקנייה. העמלות האלה עוזרות לנו בסוף להחזיר את ההשקעה הכספית על האתר.

אני מאוד מתחבר לרעיון של האתר. איך אפשר לעזור לכם?

המטרה שלנו היא ליצור קהילה של מטיילים שממליצים ועוזרים אחד לשני. לכן העזרה הישירה היא ליצור איתנו קשר ולשלוח לנו ביקורות למוצרים שיש לכם, ובכך להגדיל את מאגר הביקורות ולעזור ליותר ויותר אנשים שמתלבטים לגבי ציוד להגיע להחלטה.
העזרה העקיפה ולא פחות חשובה היא פשוט לקנות דרך הלינקים שלנו במידה ואהבתם משהו. כמו שהבנתם אנחנו מקבלים עמלה קטנה שעוזרת לנו לכסות הוצאות, ולפרסם את האתר ולהגדיל את קהילת המטיילים שנעזרת באתר.
ודבר אחרון, כל שיתוף ופרסום שלכם יעזור לפרויקט הזה לגדול! ככל שיהיו יותר אנשים > יהיה יותר מידע ועזרה הדדית של מטיילים, וזאת בסוף המטרה. 
אז תצטרפו לקבוצה ולעמוד הפייסבוק שלנו, ותפיצו את השמועה על GearAdvisor 

Gearadvisor.co.il is participants in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.it, Amazon.de and other Amazon stores worldwide.

סגירת תפריט